KONST / Litografier / Färglitografi 14488382
nr 1448 8382
Helga Wachholz
(f. 1936), Tyskland
Signerad, numrerad 199/200, "blå måndag". Färglitografi, bildmått: 58x50cm, yttermått inklusive ram: 79x67cm
Kondition: skadad, saknar glas
Helga Wachholz, Tysk bildkonstnär född 1936.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 14 februari 2022
kl 20:43:17
100 kr
300 kr
400 kr